O nás

Něco málo o nás

Jsme menší rodinná firma založená panem Romanem Vodicou 24. srpna 1994. Sídlíme v srdci Moravy v krásném městě Kroměříž v těsné blízkosti dálnice D1.

Naše trasy v kamionové a autobusové dopravě vedou převážně střední Evropou, např. Německo, Belgie, Francie, Rakousko, Slovensko, Polsko, Chorvatsko, Itálie, Maďarsko a také po Česku, to jsou nejčastější cíle pro naše stálé i nové zákazníky.

Naše vozy, kterým věnujeme, vlastním i autorizovaným servisem náležitou péči, jsou bez výjimky značky VOLVO, ke které máme již dlouholetou důvěru.

Přepravujeme převážně hutní materiál a zboží na paletách plachtovými návěsy, ale také materiál pro sklápěcí návěsy a posuvné podlahy. Nedílnou součástí jsou také podvalníky na přepravy strojů, traktorů a jiné techniky. Umíme také práce jeřábem s různou tonáží, bagrem a vyprošťovací a odtahové práce. Provozujeme také autobusovou přepravu osob, zejména pro školy, sportovce, turisty a další zájezdové cesty. Poskytujeme také spediční služby a poradenství nejen při přepravách ADR, včetně jejich realizace.

Naším sídlem je zázemí firmy s vlastním parkovištěm, dílnou a kanceláří, kde se o provoz starají, zkušení dispečeři a majitelé Vodicovi, pro řízení celé dopravy. Přepravy provádí náš  dlouholetý tým profesionálních, školených řidičů.

Můžete se spolehnout na kvalitu naší práce a poskytovaných služeb, dlouholeté zkušenosti, věrnost, poctivost, vzájemnou spolupráci a důvěru.

Kvalitní vozový park
Kvalitní
vozový park
Profesionální řidiči
Profesionální
řidiči
Zkušení dispečeři
Zkušení
dispečeři
Vlastní zázemí
Vlastní
zázemí

Kousek z naší historie